O mnie

Autorskie studioturbo.pl to innowacyjne podejście do stawianych wyzwań projektowych jako syntezy zagadnień. Proponowane koncepcje i rozwiązania są starannie dopracowane pod względem estetycznym i funkcjonalnym ale i marketingowym. Każdy z projektów realizowany jest ze szczególną dbałością zarówno w skali ogólnej koncepcji jak i detalu. Wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy jako architekt w Londynie oraz w najważniejszych trójmiejskich biurach architektonicznych, a także własna praktyka pozwala na profesjonalne  projektowanie wnętrz lokali komercyjnych, mieszkań, ale też opracowanie kompletnych koncepcji identyfikacji wizualnej. Począwszy od uporządkowania wytycznych, poprzez proces projektowy przeplatany konsultacjami, kończąc na wdrożeniu  – liczne  profesjonalne kontakty z twórcami i rzemieślnikami zawsze owocują szybką i skuteczną realizacją zaproponowanych rozwiązań.

Indywidualne podejście do każdego z zadań projektowych poprzedza zawsze badanie światowych trendów. Dzięki temu funkcjonalność i efektywność wypracowana jest w zgodzie z oryginalną estetyką.

Zakres działań:
Projektowanie wnętrz (projekt koncepcyjny, projekt wykonawczy, nadzór autorski) oraz identyfikacji wizualnej (branding).

Współpraca:
Balans PP – Pracownia architektoniczna.
Beeffective – Wsparcie w zakresie digital marketingu.
Centrum Designu Gdynia – Centrum wspierania branż kreatywnych na pomorzu.
Tamo – stolarnia

Paulina Kisiel
Ukończyła studia na wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej. Roczny urlop dziekański poświęciła pracy w biurze architektonicznym w Londynie. Od 2008 roku pracuje w zawodzie jako freelancer współpracując różnymi pracowniami, między innymi z Studio Kwadrat, FORT Architekci. Pracowała przy projektach takich jak: MTG Amber Expo, Muzeum II Wojny Światowej, Marina Gdynia. Od 2012 zaangażowana w tworzenie nowej jakości festiwalu Gdynia Design Days.

Nagrody:

2017  Nagroda główna w konkursie na koncepcję architektoniczną Muszli Koncertowej w Gdyni.
2014 I nagroda w konkursie architektonicznym NOWA MARINA GDYNIA. W ramach współpracy ze Studio Kwadrat.
2011 II Nagroda w konkursie na Koncepcję urbanistyczno-architektoniczną dla terenu „DALMOR” S.A. W ramach wspópracy z FORT Architekci.